Список інженерно-педагогічних працівників ліцею станом на 01.09.2016р.

№ п/п П.І.П. Число, місяць, рік народження Посада
1 Дідула Анатолій Сергійович 20.05.1962 майстер в/н
2 Козютинський Микола Володимирович 06.02.1948 майстер в/н
3 Рижий Констянтин Володимирович 05.03.1951 інструктор з практичного водіння автомобіля
4 Самбор Олександр Федорович 25.03.1955 майстер в/н
5 Дятло Михайло Васильович 09.06.1957 майстер в/н
6 Наліжитий Олександр Олександрович 09.08.1966 майстер в/н
7 Здоровик Володимир Павлович 20.03.1961 майстер в/н
8 Кухар Анатолій Миколайович 28.04.1959інструктор з практичного водіння автомобіля
9 Стьопкін Андрій Олександрович 05.09.1971 майстер в/н 0,5 електрогазозварник
10 Михайлов Віктор Іванович 12.09.1952 майстер в/н
11 Одукалець Володимир Михайлович 17.07.1965 майстер в/н
12 Гут Людмила Василівна 08.03.1954 майстер в/н
13 Ткачук Галина Євгенівна 10.04.1955 майстер в/н
14 Самбор Надія Антонівна 05.08.1958 майстер в/н
15 Одукалець Оксана Володимирівна 11.06.1971 майстер в/н
16Козак Ніна Марківна 05.08.1959 майстер в/н
17 Осика Анатолій Михайлович 12.08.1972 майстер в/н
18 Джура Олег Михайлович 20.03.1969 майстер в/н
19 Здоровик Тетяна Олександрівна13.02.1972майстер в/н
20 Опришко Юрій Валентинович 11.08.1983 майстер в/н
21 Цапок Світлана Федорівна 11.04.1957 майстер в/н
22 Загродська Валентина Петрівна 26.10.1965 майстер в/н
23 Кобилянська Катерина Анатолівна 22.10.1987 майстер в/н
24 Водяна Неля Володимирівна 23.05.1962 майстер в/н
25 Загродський Анатолій Володимирович 10.11.1963 майстер в/н
26 Галюк Лариса Володимирівна17.07.1958майстер в/н
27 Кутнюк Михайло Степанович 24.10.1952 майстер в/н
28 Стрембіцький Руслан Олександрович 17.05.1986 майстер в/н
29 Атаманюк Олександр Володимирович 26.02.1964 майстер в/н
30 Кучерявий Олександр Іванович 28.09.1955 майстер в/н
31 Повх Людмила Михайлівна 26.09.1953 Викладач з/о
32 Нестерук Ніна Яківна 31.03.1957 Викладач з/о
33 Медвідь Галина Семенівна 01.01.1957 Викладач з/о
34 Волос Надія Григорівна 02.02.1958 Викладач з/о
35 Дзера Наталія Анатолівна 09.09.1973 Викладач з/о
36 Земляк Наталія Іванівна 09.07.1977 Викладач з/о
37 Ковш Віктор Григорович 24.02.1955 Викладач з/о
38 Валентюк Неля Петрівна 20.11.1986 Викладач з/о
39 Пака Віталій Анатолійович 27.05.1988 Викладач з/о
40 Грохольський Валерій Григорович 22.04.1955 Викладач з/о
41 Білик Надія Володимирівна 02.09.1948 Викладач спец.дисциплін
42 Щуцька Ольга Володимирівна 29.06.1974 Викладач спец.дисциплін
43 Петльова Людмила Григорівна 06.05.1976 Викладач спец.дисциплін
44 Орлов Володимир Іванович 07.04.1953 Викладач спец.дисциплін
45 Гут Іван Дмитрович03.01.1953Викладач спец.дисциплін
46 Хорошун Володимир Васильович 14.03.1949 Викладач спец.дисциплін
47 Повх Олег Григорович 01.05.1978 Викладач спец.дисциплін
48 Капелюшок Валерій Павлович 25.08.1957 Викладач спец.дисциплін
49 Косовський Віктор Станіславович 04.07.1958 Викладач спец.дисциплін
50 Земляк Микола Володимирович 20.07.1969 Викладач спец.дисциплін
51 Боровик Наталія Вікорівна 07.01.1982 Викладач спец.дисциплін
52 Труш Іванна Іванівна 23.02.1985 Викладач спец.дисциплін
53 Петура Олексій Олександрович 22.06.1986 Викладач з/о
54 Петура Наталія Станіславівна 10.03.1987 Керівник фіз. виховання
55 Ткачук Леонід Іванович 01.02.1955 викладач фізичної культури
56 Хорошун Ольга Павлівна 30.11.1951 Вихователь
57 Здоровик Світлана Василівна 17.12.1960 Вихователь
58 Мельник Валентина Петрівна 07.04.1957 Вихователь
59 Гаврилюк Валентина Миколаївна 02.04.1957 Бібліотекар
60 Здоровик Микола Григорович 08.10.1960 Кер.гуртка
61 Здоровик Людмила Михайлівна 08.09.1968 Кер.гуртка
Кiлькiсть переглядiв: 28